Фільтрування пилу від процесів зварювання та шліфування

Референції по реалізації аспірації процесів зварювання та шліфування за допомогою фільтруючого пристрою G&G Jet BAG власного виробництва. При аспірації процесів зварювання, гарантуємо довговічність фільтруючого матеріалу, щонайменше 3-5 років експлуатації фільтруючого пристрою. Фільтр оснащений автоматичним блоком управління регенерацією, що значно знижує витрати на виробництво стисненого повітря.

Яскравим прикладом реалізації, є застосування нашого фільтрувального пристрою G&G Jet BAG при аспірації процесів зварювання та шліфування. Пристрій фільтрації обладнано плоскими текстильними рукавами  та системою автоматичної регенерації за допомогою стиснутого повітря. Конструкція фільтра розроблена таким чином, щоб очищений потік повітря проходив через корпус фільтра зверху вниз. Пропонований варіант конструкції і напрямок руху повітря, що очищається сприяють кращому відділенню пилу і його відведення в напрямку бункера а також зменшують втрати тиску фільтруючого матеріалу. Регенерація фільтруючого матеріалу контролюється автоматичним блоком управління, який запускає процес регенерації тільки при збільшенні втрати тиску в фільтрі. При низьких значеннях втрати тиску, фільтруючий пристрій не регенерує, що дозволяє скоротити витрати на виробництво стисненого повітря. Зі збільшенням значень втрати тиску – збільшується і інтенсивність регенерації за допомогою імпульсів стисненого повітря.

Фільтрувальне обладнання для аспірації процесів зварювання та шліфування

Фільтрувальний пристрій  G&G Jet BAG для аспірації зварювального виробництва, для споживача є кращим через низьку вартість замінного фільтруючого матеріалу і довговічності фільтруючих рукавів. В якості фільтруючого матеріалу використовуються плоскі фільтрувальні рукавa, з нетканого матеріалу, вагою 500 г/м2. Як виробник, ми гарантуємо мінімальний термін служби фільтрувального матеріалу не менше 22 000 мотогодин. При використанні в автомобільній промисловості, при зварюванні не знежиреного листового металу, необхідно перед фільтрувальним агрегатом встановити дозуючу станцію з сорбентом. Зазначена станція забезпечує дозування та вприскування сорбенту CaOH2 в впускний колектор перед фільтром. Ця система пов’язує жирові включення в пилу і тим самим підвищує регенеративну здатність фільтра.

Використовуване фільтрувальне обладнання G&G Jet BAG знайдете в нашому каталозі  тут..

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.