Аспірація зварювального виробництва

Partner: Аспірація зварювального виробництва

Показова реалізація завдання аспірації зварювального виробництва з використанням фільтраційного обладнання G & G JET BAG нашого виробництва.

У фільтрувальних системах зварювального виробництва ми гарантуємо довговічність фільтруючого матеріалу не менше 3-5 років експлуатації фільтруючого пристрою. Фільтр оснащений автоматичним блоком управління регенерацією, що дозволяє знизити витрати на виробництво стисненого повітря.

Для аспірації зварювальних виробництв, можна використовувати різні типи фільтраційного обладнання такі як: Картриджні фільтри, текстильні фільтри та пластинчасті фільтри.
Нас завжди надихає ситуація, коли клієнт вибирає технологію аспірації не тільки з точки зору вартості обладнання а й з точки зору подальших, експлуатаційних витрат. Наші текстильні фільтри, при установці на зварювальних виробництвах, мають тривалий термін служби фільтруючих елементів. На відміну від картриджових елементів, їх термін служби приблизно в 5 – 10 разів довше. У порівнянні з пластинчастими фільтрами, наш тканинний фільтр має низьку, експлуатаційну втрату тиску, що сприятливо впливає на загальне споживання електричної енергії використовуваним вентилятором.

Наше фільтраційне устаткування G&G Jet BAG для аспірації зварювальних виробництв. Пристрій фільтрації має плоскі, текстильні, фільтрувальні рукава та автоматично регенерується за допомогою стиснутого повітря. Конструкція фільтра розроблена таким чином, щоб очищений потік повітря проходив через корпус фільтра зверху вниз. Пропонований варіант конструкції і напрямок руху повітря, що очищається сприяють кращому відділенню пилу та його відведенню в напрямку бункера а також зменшують втрату тиску фільтрувальним матеріалом. Регенерація фільтрувального матеріалу контролюється автоматичним блоком управління, який запускає процес регенерації тільки при збільшенні втрати тиску в фільтрі. При низьких значеннях втрати тиску, фільтрувальний пристрій не регенерує, що дозволяє скоротити витрати на виробництво стисненого повітря. Зі збільшенням показників втрати тиску – збільшується і інтенсивність регенерації за допомогою імпульсів стисненого повітря. Виконання даного замовлення здійснювало наше партнерське підприємство на правах генерального підрядника.

Фільтрувальне обладнання для зварювального виробництва

Фільтрувальний пристрій G&G Jet BAG для аспірації зварювального виробництва, для споживача є найкращим рішенням через низьку вартість замінного фільтруючого матеріалу і довговічності фільтрувальних рукавів. В якості фільтрувального матеріалу використовуються плоскі фільтрувальні рукавa з нетканого матеріалу, вагою 500 г / м2. Як виробник, ми гарантуємо мінімальний термін служби фільтрувального матеріалу не менше 22 000 мотогодин. При використанні в автомобільній промисловості, при зварюванні не знежиреного листового металу, необхідно перед фільтрувальним агрегатом встановити дозувальну станцію з сорбентом. Зазначена станція забезпечує дозування та вприскування сорбенту CaOH2 в впускний колектор перед фільтром. Ця система пов’язує жирові включення в пилу і тим самим підвищує регенеративну здатність фільтра.

Насосні установки G&G JET BAG 12-6-20-55 що використовуються знайдете в нашому каталозі тут

Odsávání svařovacího kouře filtrace svařovny odsávání kouře

převoz filtru filtr ve svařovně

Подальші референції

Furnace dedusting – OFZ, a.s

Composite dust extraction – GDP KORAL, s.r.o.

Хочете стати партнером?

Партнерство дасть вам доступ до онлайн-каталогу для партнерів, включаючи інформацію про ціни, автоматично вигенерованих пропозицій тa їх історій. Будь ласка, заповніть контактну форму. Наш відділ продажів зв'яжеться з вами.