Обслуговування

Обслуговування фільтраційного обладнання для нас так само важливе, як продаж або встановлення нових вихлопних систем. Ми підходимо до сервісної діяльності професійно – ми вирішуємо як ведення записів історії обслуговування фільтра, так і вдосконалення системи ASF – самодіагностичної системи фільтрів, яка автоматично передбачає майбутні несправності машини. Ми виконуємо сервісну діяльність щодо власних продуктів, але також обслуговуємо фільтри інших виробників, щоб клієнт мав всебічний догляд. Наш сервісний відділ також забезпечує заміну фільтруючих середовищ для фільтрувальних установок нашого виробництва, а також заміну фільтрів інших виробників. Ми також надаємо послуги з динамічного балансування вентиляторів та механічного ремонту фільтрувальних установок.

Обслуговування
Система самодіагностики фільтра
01

ASF фільтр система самодіагностики


Ви керуєте фільтраційною установкою, від якої залежить ваша технологія виробництва? У випадку будь-якого збою технології фільтрації, ви змушені зупинити виробничу лінію? Чи чистота робочого середовища настільки важлива для вас, що ви не можете дозволити собі незаплановані відключення технології фільтрації? У нас є ідеальна система самодіагностичного фільтра ASF для вас.
заміну фільтруючих середовищ
02

Заміна фільтруючого середовища


Наш сервісний відділ забезпечує заміну фільтруючих середовищ для фільтрувальних установок нашого виробництва, а також заміну фільтрів інших виробників. Ми зберігаємо основні запасні частини для фільтрів G&G на складі, зазвичай ми пропонуємо деталі для обслуговування фільтрів інших виробників протягом одного-двох тижнів. З варіантом контракту на обслуговування SERVIS 24 весь необхідний матеріал зберігається на нашому складі або на складі клієнта.
Механічний ремонт фільтрувальних блоків
03

Механічний ремонт фільтрувальних блоків


Наш сервісний персонал виконує механічний ремонт систем фільтрації. Механічні пошкодження виникають головним чином внаслідок видалення абразивного пилу та високих швидкостей видалення.
Динамічне балансування вентиляторів
04

Динамічне балансування вентиляторів


Ми робимо акцент на нерозбірному балансуванні роторів вентиляторів. Зварюємо транспортні вентилятори та радіальні витяжні вентилятори. Ми спеціалізуємося на балансуванні вентиляторів у системах фільтрації безпосередньо у клієнтів, нерозбираючи.
Прайс-лист на операції з обслуговування
05

Прайс-лист на операції з обслуговування


Прайс-лист на основні запасні частини, такі як кишені для фільтрів, фільтрувальні мішки, фільтруючі шланги та картриджі, розподільні гільзи. Прайс-лист основних операцій та погодинні тарифи технічних працівників. Приклад розробленого плану обслуговування оператора технології фільтрації.

Наше обладнання в роботі

G&G Partneři

Знепилення лінії дроблення автомобільної аварії

Потім повітря подається до циклонних сепараторів, де розділяються грубі частинки легкої фракції. Захоплені таким чином грубі частинки виводяться з контуру…

Теплоізоляція труб

У той же час теплоізоляція трубопроводу перешкоджає охолодженню газу всередині шляхів трубопроводу і сприяє зменшенню або усуненню можливості конденсації парів…

Мы G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Детальніше про нас

G & G filtration CZ, s.r.o.
Фільтри для всіх

G&G Výroba

У нас є набагато більше! Дивіться наш каталог