Обслуговування

Механічний ремонт фільтрувальних блоків

Механічний ремонт фільтрувальних блоків

Наш сервісний персонал виконує механічний ремонт систем фільтрації. Механічні пошкодження виникають головним чином внаслідок видалення абразивного пилу та високих швидкостей видалення. Найпоширеніші пошкодження виникають внаслідок стирання вентиляційних установок у всмоктувальній трубі, пошкодження бункера фільтрувальних блоків або цілих частин фільтрувальних агрегатів. Підготовку до ремонту забезпечують наші дизайнери, які складають карту, вимірюють та моделюють деталі, необхідні для ремонту. Вся підготовка відбувається в режимі 3D-моделювання, щоб ми могли бути впевнені, що нещодавно виготовлені деталі будуть сумісні, замінивши пошкоджені деталі. Ми виробляємо нові деталі для вимірювання на власному виробничому заводі. Потім фактичне виконання ремонту відбувається після строкової домовленості з інвестором.

Механічний ремонт фільтрувальних блоків

Ремонт бункерів та корпусів фільтрів


Бункери фільтру часто пошкоджуються, коли всмоктувальна лінія відкривається безпосередньо в пірамідальний бункер фільтра. Витягнутий пил разом із повітрям, що тече, утворюють повітряні потоки всередині бункера, що призводить до надмірного зносу ділянок бункера. Коли бункер зношений, пил виходить і накопичується у просторі навколо фільтра. У разі локальних пошкоджень бункер можна відремонтувати, зварюючи сталеву пластину, але якщо це не лише місцеві пошкодження, а стінки бункера ослаблені абразивним пилом, необхідно виготовити та замінити весь бункер.

Механічний ремонт фільтрувальних блоків

Ремонт пошкоджених труб


Частим ремонтом є заміна пошкоджених трубопроводів. Абразивні пиловловлювальні труби страждають від впливу абразивного зносу, який найчастіше відбувається в ліктях і гілках. Співробітники нашого конструкторського відділу вимірюють пошкоджену частину трубопроводу, моделюють деталі, необхідні для заміни, а потім виробляють матеріал на власному виробничому заводі. Ми проведемо ремонт після строкової домовленості з оператором.