Обслуговування

Заміна фільтруючого середовища

Заміна фільтруючого середовища

Наш сервісний відділ забезпечує заміну фільтруючих середовищ для фільтрувальних установок нашого виробництва, а також заміну фільтрів інших виробників. Ми зберігаємо основні запасні частини для фільтрів G&G на складі, зазвичай ми пропонуємо деталі для обслуговування фільтрів інших виробників протягом одного-двох тижнів. З варіантом контракту на обслуговування SERVIS 24 весь необхідний матеріал зберігається на нашому складі або на складі клієнта. Запитуючи негайне обслуговування, ми не звертаємось до потреби в сервісних матеріалах, а лише на графік прибуття техніків до клієнта. Для узгодження договору про надання послуг, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Заміна фільтруючого середовища

Яка процедура зміни фільтруючого середовища


Що стосується нових випадків обслуговування, сервісний працівник спочатку проводить первинний сервісний огляд, де він знайомиться з типом фільтруючого блоку, що обслуговується, типом фільтруючих елементів, характеристиками матеріалів фільтрів та ступенем пошкодження фільтруючого середовища. Потім сервісний відділ замовляє необхідний тип фільтрів – картриджі з фільтрами, картриджі з фільтрами, фільтрувальними мішками або фільтруючими шлангами і узгоджує з клієнтом точну дату сервісних робіт.

Заміна фільтруючого середовища

Як змінити фільтри


Сервісна заміна фільтрів у фільтр-блоці завжди залежить від конкретного типу та виробника фільтруючого блоку. Наш сервісний персонал знайомий з конструкцією переважної більшості фільтрів, що експлуатуються в Чехії та Словаччині. Для картриджних та картриджних фільтрів повністю змінюються картриджі. У випадку мішків, кишенькових або шлангових фільтруючих елементів текстильні фільтруючі елементи замінюються, тоді як внутрішня дротяна клітка фільтруючого середовища залишається оригінальною, поки вона не пошкоджена. Після заміни фільтрів працівник сервісного центру буде пилососити бруд з чистої сторони фільтруючого блоку, а також повністю перевірити роботу регенераційних клапанів та функцію системи регенерації. Після завершення обміну послугами та тестування фільтра, ремонт послуги передається клієнтові шляхом підписання сервісного листа.

Заміна фільтруючого середовища

Звичайний термін служби фільтруючого середовища


Термін служби фільтруючого середовища варіюється для різних типів фільтрувальних установок та всмоктувальних програм. Загалом, термін служби текстильного фільтра належного розміру становить приблизно від 18000 до 25000 годин роботи до необхідності обслуговування. З картриджами та картриджними фільтрами термін служби картриджних фільтрів сягає приблизно від 2500 до 5000 годин роботи.

Заміна фільтруючого середовища

Термін служби фільтруючого середовища можна продовжити


Як приклад можливого збільшення терміну служби фільтра ми представляємо систему видалення зварювальних парів. Фільтри у витяжних зварювальних цехах часто погіршуються через жирної складової витягнутого диму. Ця мастило закупорює пори фільтруючого елемента і змушує повітря проходити крізь фільтруюче середовище і вимагає заміни. Термін служби можна продовжити, встановивши дозувальну станцію сорбенту, яка періодично додає сорбент до всмоктувальної лінії, що сприяє висиханню поверхні фільтруючого середовища та сприяє кращій регенерації фільтра. Потім фільтруючий пристрій працює при менших втратах тиску, меншому споживанні потужності вентилятора і, таким чином, збільшує термін служби фільтрів щонайменше на 20%. Сервісний технік може оцінити придатність установки станції сорбції або іншого подібного заходу безпосередньо у клієнта.